RER50F2R55RC02
MFR.Part #
RER50F2R55RC02
JLCPCB Part #
C7043547
Description
2.55Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance