Y000765K0000B9L
MFR.Part #
Y000765K0000B9L
JLCPCB Part #
C1478958
Description
-55℃~+125℃ 600mW 65kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS