RER50F2R49RCSL
MFR.Part #
RER50F2R49RCSL
JLCPCB Part #
C1574357
Description
2.49Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance