HS100F50R
MFR.Part #
HS100F50R
JLCPCB Part #
C5650483
Package
Plugin
Description
100W 50Ω Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS