RER50F25R5PC02
MFR.Part #
RER50F25R5PC02
JLCPCB Part #
C1572617
Description
20W 25.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance