RER50F1R05RC02
MFR.Part #
RER50F1R05RC02
JLCPCB Part #
C1572618
Description
1.05Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance