RER50F1R00RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER50F1R00RC02
JLCPCB Part #
C1572595
Package
Plugin
Description
1Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance