RER45F88R7RCSL
MFR.Part #
RER45F88R7RCSL
JLCPCB Part #
C7043530
Description
10W 88.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance