RER45F75R0RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER45F75R0RC02
JLCPCB Part #
C1571418
Package
Plugin
Description
10W 75Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance