AHA500FB-27R4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA500FB-27R4
JLCPCB Part #
C6464445
Package
Plugin
Description
27.4Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS