TH3B226M010D1500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TH3B226M010D1500
JLCPCB Part #
C1957113
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 1.5Ω 10V 22uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS