RER45F5620RC02
MFR.Part #
RER45F5620RC02
JLCPCB Part #
C1571410
Description
10W 562Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance