RER45F3R32RCSL
MFR.Part #
RER45F3R32RCSL
JLCPCB Part #
C5847067
Description
10W 3.32Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance