RNC60H6491BSRE6201
MFR.Part #
RNC60H6491BSRE6201
JLCPCB Part #
C3484391
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors