RER45F31R6RC02
MFR.Part #
RER45F31R6RC02
JLCPCB Part #
C1571222
Description
10W 31.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance