RER45F2320RC02
MFR.Part #
RER45F2320RC02
JLCPCB Part #
C1571081
Description
10W 232Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance