RER45F2100RC02
MFR.Part #
RER45F2100RC02
JLCPCB Part #
C1571468
Description
10W 210Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance