RER45F1800RCSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER45F1800RCSL
JLCPCB Part #
C1572527
Package
Plugin
Description
10W 180Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance