ERL323R9000GKEK500
MFR.Part #
ERL323R9000GKEK500
JLCPCB Part #
C3461135
Description
-65℃~+175℃ 1W 3.9Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors