RER40F6R34RCSL
MFR.Part #
RER40F6R34RCSL
JLCPCB Part #
C1571548
Description
5W 6.34Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance