RER40F6190MC02
MFR.Part #
RER40F6190MC02
JLCPCB Part #
C1571109
Description
5W 619Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance