RER40F4R53RC02
MFR.Part #
RER40F4R53RC02
JLCPCB Part #
C1571330
Description
4.53Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance