RER40F28R7RCSL
MFR.Part #
RER40F28R7RCSL
JLCPCB Part #
C1572183
Description
28.7Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance