RER40F2320MC02
MFR.Part #
RER40F2320MC02
JLCPCB Part #
C1571453
Description
232Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance