RER40F2210RCSL
MFR.Part #
RER40F2210RCSL
JLCPCB Part #
C1573105
Description
221Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance