RER40F1R62RCSL
MFR.Part #
RER40F1R62RCSL
JLCPCB Part #
C1572455
Description
1.62Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance