RER40F1870MCSL
MFR.Part #
RER40F1870MCSL
JLCPCB Part #
C1572444
Description
187Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance