RER40F1581RC02
MFR.Part #
RER40F1581RC02
JLCPCB Part #
C1571301
Description
1.58kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance