RER40F1300RCSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER40F1300RCSL
JLCPCB Part #
C1572448
Package
Plugin
Description
130Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance