TE1200B100RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE1200B100RJ
JLCPCB Part #
C1567398
Package
Plugin
Description
1.2kW 100Ω ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS