RCWL1210R510JNEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCWL1210R510JNEA
JLCPCB Part #
C1698625
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 300V 333mW 510mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS