RCWL0603R560JQEA
MFR.Part #
RCWL0603R560JQEA
JLCPCB Part #
C4166494
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560mΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS