CWR26HB106MBFC
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26HB106MBFC
JLCPCB Part #
C4986081
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 667mΩ ±20% 2214 Tantalum Capacitors ROHS