RCWE2512R750JKEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCWE2512R750JKEA
JLCPCB Part #
C4267617
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 750mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS