RCP2512W1K50JEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCP2512W1K50JEA
JLCPCB Part #
C4000450
Package
2512
Description
-65℃~+155℃ 1.5kΩ 3.5W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS