RCP2512B1K50JEA
MFR.Part #
RCP2512B1K50JEA
JLCPCB Part #
C4341137
Description
-65℃~+155℃ 1.5kΩ 3.5W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS