ERC651K0000DHEB500
MFR.Part #
ERC651K0000DHEB500
JLCPCB Part #
C3415309
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS