RCP1206W1K20JWB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCP1206W1K20JWB
JLCPCB Part #
C4148806
Package
1206
Description
-65℃~+155℃ 1.2kΩ 2.4W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount