Y00602K15000Q0L
MFR.Part #
Y00602K15000Q0L
JLCPCB Part #
C1457699
Description
-55℃~+125℃ 2.15kΩ 250mW ±0.02% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS