RCP1206W1K10JEA
MFR.Part #
RCP1206W1K10JEA
JLCPCB Part #
C3925333
Description
-65℃~+155℃ 1.1kΩ 2.4W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS