RCP1206B750RJTP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCP1206B750RJTP
JLCPCB Part #
C4305208
Package
1206
Description
-65℃~+155℃ 2.4W 750Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount