RCP0603W1K80JWB
MFR.Part #
RCP0603W1K80JWB
JLCPCB Part #
C4197216
Description
-65℃~+155℃ 1.5W 1.8kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount