RCP0603W130RJWB
MFR.Part #
RCP0603W130RJWB
JLCPCB Part #
C4134309
Description
-65℃~+155℃ 1.5W 130Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount