RCP0603B1K60GED
MFR.Part #
RCP0603B1K60GED
JLCPCB Part #
C4138759
Description
-65℃~+155℃ 1.5W 1.6kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS