RCP0505B1K60GED
MFR.Part #
RCP0505B1K60GED
JLCPCB Part #
C4342884
Description
-65℃~+155℃ 1.4W 1.6kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±2% 0505 Chip Resistor - Surface Mount ROHS