RCL122543K0JNEG
MFR.Part #
RCL122543K0JNEG
JLCPCB Part #
C4163246
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 2W 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS