Y000750R0000Q9L
MFR.Part #
Y000750R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1469548
Description
-55℃~+125℃ 50Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS