RCL122530K0FKEG
MFR.Part #
RCL122530K0FKEG
JLCPCB Part #
C1708511
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS