RCL12252R20JNEG
MFR.Part #
RCL12252R20JNEG
JLCPCB Part #
C2089159
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS