RCL1225200KFKEG
MFR.Part #
RCL1225200KFKEG
JLCPCB Part #
C1708062
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS